Rozë

Luana e zjarrtë, provokon me fustanin e bardhë (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 13:06 | 14 May 2017

Ajo është një nga moderatoret më seksi të ekranit shqiptar, Luana Vjollca ka publikuar fotograf të ndryshme  në llogarinë e saj në Instagram.

Luana ka të  veshur një fustanë bardha dhe ajo që bie në sy si gjithmonë janë linjat trupore tejet seksi, shkruan Gazeta Blic

Etiketa:
Rëndësia e Gjuhës Angleze në aspektin profesional

Të tjera