Rozë

Loredana ndan një FOTO intime me Karimin, shfaqet e ulur në wc teksa futbollisti…

Autori: Gazeta inFokus 13:27 | 18 June 2024

Romanca e reperes shqiptare, Loredana me futbollistin e njohur gjerman Karim Adeyemi ka patur që prej fillimit interes të lartë publik.

Dyshja janë mjaft aktiv dhe nuk i lënë fansat e tyre kurioz. Ata publikojnë herë pas here foto dhe momente speciale bashkë.

Ditët e fundit çifti ka zgjedhur jugun e Shqipërisë për të kaluar pushimet dhe nuk ka munguar edhe një foto e pazakontë.

-Advertisement-

Loredana ka ndarë një moment mjaft intim nga tualeti, ku partneri i saj po lan dhëmbët, ndërsa reperja shihet e ulur në ëC. Kjo ka qenë foto që ka marrë më shumë vëmendje nga albumi i pushimeve.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Studente dhe prind, Medina Berisha tregon për rrugëtimin e saj akademik në UNI- Universum International College, fuqizuar nga Arizona State…

Të tjera