Sport

Llapi përmbysë rezultatin ndaj Ballkanit për katër minuta

Autori: Gazeta inFokus 15:10 | 21 November 2021

Llapi dhe Ballkani po luajnë momentalisht në kuadër të xhiros së 14-të në elitën e futbollit kosovar, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në Merdarë, skaudra e Llapit e ka përmbysur rezultatin nga 0-1 në 2-1 për katër minuta.

Të dy golat për llapjanët i realizoi Firmino, i cili shënoi në minutën e 71’ dhe 75’./Gazeta inFokus/

Të tjera