Sport

Liverpooli përmbysë rezultatin ndaj Shrewsburyt

Autori: Gazeta inFokus 15:53 | 09 January 2022

Liverpooli dhe Shrewsbury po luajnë aktualisht në kuadër të FA Cupës, shkruan Gazeta inFokus.

Në takimin që po zhvillohet në stadiumin ‘Anfield’, skuadra e Liverpolit e ka përmbysur rezultatin 2-1 në minutën e 43’.

Golin e dytë për ‘The Reds’ e ka realizuar Fabinho, i cili shënoi nga pika e bardhë./Gazeta inFokus/

VIDEO

Të tjera