Rozë

Largimi i Robert Berishës nga formati, Ditea: Më ka marrë malli për të…

Autori: Gazeta inFokus 18:51 | 12 April 2024

Ditea Berisha ka qenë një nga banoret më të afërta me Robert Berishën para se ky i fundit të dilte befasisht nga “Ferma Vip”.

Dhe duket se mungesa e tij vijon të ndihet në shtëpi, pasi si Ditea por edhe Niko thonë se i ka marrë malli shumë, pasi kalonin shumë kohë me të.

Pjesë nga biseda:

-Advertisement-

Ditea: Ah Robert, na ka marrë malli

Niko: Shumë

Ditea: Shpërndante shumë pozitivitet në shtëpi

Niko: Dy ditët e para e kishtëe humbur pak

Ditea: E di, edhe pak më shumë se dy ditë. Se e shikoja edhe kur bëja muhabet dukej që nuki ishte në terezi

Niko: Dy-Tre ditët e fundit e tregonte qartë

Ditea: Rrinte veç në krevat shtrirë. Tani do jetë duke bërë kokrrën e qejfit.

Niko: Po dhe nëse na sheh na mungon. Shumë bosh shtëpia pa Robertin.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera