Sport

Lamtumirë Dortmund, Aubameyang befason me klubin e ri (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:55 | 25 April 2017

Pierre-Emerick Aubameyang mund të transferohet në Francë gjatë verës

Sulmuesi i Gabonit, Pierre-Emerick Aubameyang mund të largohet nga Borussia Dortmund gjatë verës

Sipas France Football, ish sulmuesi i Monacos dhe Saint-Étienne mund të transferohet në Paris Saint-Germain, përcjell Express.

-Advertisement-

Këta të fundit gjatë verës prite të jenë aktiv, ku përveç Aubameyangut, synojnë ta transferojnë edhe Alexis Sanchezin nga Arsenali.

Por, përveç PSG-së të interesuar që ta transferojnë Aubameyangun janë edhe Milan e Real Madrid. /Express/

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Rakinica e Skenderajt bëhet me rrjet të ri elektrik

Të tjera