Lajme

LAJMI I FUNDIT:  Zjarr në depon e një barnatore në Fushë Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 20:12 | 29 April 2021

Depoja e barnatorës ONE GRUP është kapluar nga zjarri, shkruan Gazeta Infokus.

Në pamje shihet se objekti i kësaj barantoreje është përfshirë në flakë dhe është i mbuluar nga tymi, mëngjesin e së enjtës.

Në vendin e ngjarjes shihet se ka dalë edhe Policia e Kosovës së bashku me zjarrfikësit./Gazeta Infokus/

Të tjera