Lajme

LAJMI I FUNDIT: Vdes një i ri nga aksidenti në Drenas

Autori: Gazeta inFokus 23:49 | 08 February 2023

Një person i ri ka vdekur nga një aksident në Drenas.

Klankosova.tv mëson se viktima ishte i moshës rreth 18-vjeç.

Aksidenti ndodhi në orët e mbrëmjes së sotme.

Gazeta ka provuar të kontaktojë me policinë në lidhje me detaje të tjera, por të njëjtit nuk kanë qenë të qasshëm.

 

UNICEF-i dhe Devolli Corporation bashkojnë forcat për fëmijët dhe të rinjtë

Të tjera