Sport

LAJMI I FUNDIT: Prishtina largon këta tre futbollistë

Autori: Gazeta inFokus 17:43 | 11 January 2022

Klubi i Prishtinës minuta më parë përmes faqes zyrtare në facebook ka bërë të ditur se i ka larguar tre futbollistë, shkruan Gazeta inFokus.

Bëhet fjalë për Xhevdet Shabanin, Sabjen Lilajn dhe Sodiq Atanda.

Që te tre këta lojtarë janë larguar nga kryeqyteti me marrëveshje të dyanshme me klubin ‘bardhekaltër’.

Më poshtë keni njoftimin e plotë të klubit të Prishtinës./Gazeta inFokus/

Të tjera