Sport

LAJMI I FUNDIT: Klubi i Dritës rifillon stërvitjet (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 16:05 | 19 May 2020

Gjatë ditës së hënë Ministria e Shëndetësisë mori vendim që klubet e elitës së futbollit kosovar të rikthehen në stërvitje në grup dhe kampionati të vazhdoj, shkruan Gazeta inFokus.

Me të marr lajmin e lejimit të stërvitjeve, shumica e klubeve kanë rifilluar përgatitjet.

Kësisoj në këto momente edhe futbollistët e klubit të Dritës kanë filluar stërvitjet për të vazhduar kampionatin.

Gazeta inFokus ju sjellë fotografi direkt nga stadiumi me bari sintetik në Gjilan./Gazeta inFokus/

 

Të tjera