Sport

LAJMI I FUNDIT: Arsim Kabashi ‘braktisë’ Ballkanin, kjo është arsyeja

Autori: Gazeta inFokus 19:32 | 24 November 2021

Skuadra e Ballkanit është kritikuar shumë për ndeshjet e fundit, ku në tri takime të zhvilluara ka humbur dy herë dhe ka fituar një ndeshje, shkruan Gazeta inFokus.

‘Portokallinjtë’ janë kritikuar jashtëzakonisht shumë nga tifozët ‘Xhebrailat’, pas humbjes ndaj Llapit me rezultat të thellë 4-1.

Pavarësisht formës jo të mirë të Ballkanit në ndeshjet e fundit, presidenti i klubit, Arsim Kabashi, apo i njohur ndryshe si ‘Cima’ e ka ‘braktisur’ ekipin për disa ditë në momentet kur më së shumti i duhet.

Kabashi ka udhëtuar për në Londër, por nuk ka treguar arsyen pse ndodhet atje.

Ai vetëm ka publikuar një fotografi nga kryeqyteti i Anglisë, duke mos vënë asnjë mbishkrim.

Më poshtë keni postimin e Kabashit./Gazeta inFokus/

 

 

Të tjera