Lajme

Lajmërohet Ziadin Sela: Kjo është gjendja e tij shëndetësore (VIDEO)

Autori: Gazeta inFokus 21:45 | 27 April 2017

Ziadin Sela, kryetar i Lëvizjes për Reforma – PDSH, për të cilin u raportuar se është i lënduar rëndë dhe po lufton me jetën ka dhënë një intervistë për Alsat-M ku ka thënë se është në gjendje të qëndrueshme.

“Jam në gjendje të qëndrueshme”, ka thënë Sela.

Ai ka shtuar se gjendet ende në Parlament dhe po e pret ndërhyrjen e policisë.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Coffee Show B2B në Zagreb nga Devolli Corporation

Të tjera