Sport

Ky televizion kosovar e transmeton falas ndeshjes mes Llapit dhe Shkupit

Autori: Gazeta inFokus 18:47 | 14 July 2021

Llapi dhe Shkupi do ta luajnë nesër (e enjte) duelin kthyes në kuadër të Conference League, shkruan Gazeta inFokus.

Kjo sfidë nisë nga ora 20:00 dhe zhvillohet në stadiumin ‘Fadil Vokrri’ në Prishtinë.

Ballafaqimin mes ekipit llapjan dhe atij shkupjan mund ta shikoni drejtpërdrejtë dhe falas në Radio Televizionin e Kosovës.

Lajmin e ka bërë të ditur klubi nga Podujeva përmes një postimi në faqen zyrtare në facebook.

Kujtojmë se duelin e parë e ka fituar Shkupi me rezultat 2-0.

Më poshtë keni njoftimin e plotë të klubit të Llapit./Gazeta inFokus/

Të tjera