Rozë

Ky person po e shoqëron Albën në pushimet në Meksikë

Autori: Gazeta inFokus 22:52 | 25 February 2024

Alba është ish-banore e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova.

Ajo doli nga shtëpia me votat e publikut shumë kohë para finales.

Bukuroshja nga Shkodra fitoj zemrat e shumë shqiptarëve.

-Advertisement-

E vetëdijshme për këtë, Alba po vazhdon të jetë shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi ka nisur pushimet në bregdetin e Meksikës. Bukuroshja shkodrane atje po shoqërohet nga motra e saj, Vonilda.

Të rregulluara bukur dhe të veshura me stil, atop o shkëlqejnë pranë njëra-tjetrës.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera