Sport

Ky klub i Superligës nesër e fillon fazën përgatitore për stinorin pranveror

Autori: Gazeta inFokus 17:16 | 05 January 2022

Klubi i Dukagjinit ka njoftuar opinion publik se të enjten e 6 janarit do të fillojnë fazën përgatitore për stinorin pranveror, shkruan Gazeta inFokus.

Seanca e parë stërvitore e klinasve do të zhvillohet në fushën e stadiumit ’18 Qershori’ në Klinë dhe do të filloj nga ora 11:00.

Dukagjini pjesën e dytë të kampionatit do ta nisë nga pozita e tetë me 18 pikë.

Më poshtë keni postimin e plotë e klubit të Dukagjinit./Gazeta inFokus/

Të tjera