Rozë

Ky është vendimi që kanë marrë Sara dhe Bardhi

Autori: Gazeta inFokus 17:50 | 17 May 2024

Sara Gjordeni dhe Bardhi do të bëhen së shpejti prindër, prandaj kanë vendosur të zhvendosen në një apartament të ri. Çifti i famshëm kanë marrë një vendim që me siguri ka lumturuar fansat dhe mbështetësit e tyre. Ata kanë hapur një kanal në Tik Tok ku do të ndajnë vazhdimisht momente nga përditshmëria, duke nisur nga apartamenti i ri e deri te kontrollet e bebit.

Duke parë interesin e lartë nga ana juaj për të vazhduar të na shihni në përditshmërinë tonë, kemi vendosur që momentet tona të përditshme t’i ndajmë me ju nga sot e tutje në TIK TOK.

Backstage, kontrollet e bebit, arredimi i apartamentit të ri, gardëroba ime, momentet funny, udhëtimet, gjithçka…

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Blerando i Big Brother Vip Kosova – fytyra e re e Prince Espresso

Të tjera