Sport

Ky është urimi i Agim Ademit në prag të muajit të Ramazanit

Autori: Gazeta inFokus 18:08 | 12 April 2021

Presidenti i Federatës së Futbollit të Kosovës, Agim Ademi, i ka uruar komitetin e futbollit dhe të gjithë qytetarët e besimit mysliman në prag të muajit të madhërishëm të Ramazanit, shkruan Gazeta inFokus.

Ademi i ka dëshiruar të gjithë agjëruesve agjërim të lehtë, shëndet, harmoni dhe begati në familjet e tyre.

Këtë urim i pari i shtëpisë së futbollit në vendin tonë e ka bërë në llogarinë e tij zyrtare në rrjetin social facebook.

Më poshtë keni urimin e plotë të Agim Ademit në prag të muajit të madhërishëm të Ramazanit./Gazeta inFokus/

I nderuar komunitet i futbollit dhe të gjithë ju qytetarë të besimit myslimanë!

Në prag të muajit të madhërishëm të…

Posted by Agim Ademi on E hënë, 12 April 2021

Të tjera