Rozë

“Kush je ti ta ofendosh nënën time?” Antonela shpërthen ndaj Ledjanës

Autori: Gazeta inFokus 19:24 | 31 March 2021

Në puntatën e sotme në “Për’puthen” ka qenë e ftuar nëna e Antonelës.

Ajo tha se Mevlani nuk ishte mashkulli i duhur për vajzën e saj

Gjatë debatit Ledjana iu drejtua nënës së Antonelës “KJO” dhe Antonela vendosi ta lej studion, pasi kjo e fundit nuk kishte treguar respekt për nënën e saj.

“Kjo? Kush është kjo? Ka një emër dhe le të jetë hera e fundit që sillesh kështu me prindin tim. Mos guxo t’i sillesh prindit tim kështu. Olsa nuk e duroj dot këtë situatë” tha Antonela.

Të tjera