Lajme

Kur kryetari i ri i Maqedonisë ishte pjesë e UÇK-së (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 21:18 | 28 April 2017

Kryetari i ri në Kuvendin e Maqedonisë, Talal Xhaferi kohë më parë ishte pjesë e UÇK-së. Në internet është shpërndar fotografia e Xhaferit me uniform ushtarake, transmeton Indeksonline

Vlen të theksohet se kryeparlamentari i ri në Maqedoni ishte sulmuar dje nga huliganët dhe mbështetësit e partisë së Gruevskit.

 

Etiketa:
Agon Gashi në mesin e 100 Liderëve të Rinj Global: Përzgjedhet në gjeneratën e vitit 2023 nga Forumin Ekonomik Botëror…

Të tjera