Fun & Video

Kur dhelprat e egra kërcejnë në trampolinë (Video)

Autori: Gazeta inFokus 17:10 | 25 April 2017

Dy dhelpra të egra kanë kërcyer në trampolinë dhe duket se e kanë shijuar shumë.

Në Kolorado, dy dhelpra të egra kanë jetuar në kopshtin e një njeriu.

Ai nuk i ka parë më kurrë teksa bëjnë këtë sjellje pasi që nuk i ka parë asnjëherë më, pasi vera kishte përfunduar.

-Advertisement-

Shikoni videon për të parë se si e kanë shijuar kërcimin e tyre në trampolinë.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
KosovaMed përmbyll vitin me sukses – dhuron donacione për QKMF-në e Junikut

Të tjera