Lajme

Kunatat në Prizëren bohen “Copa“, ia përqeshi bakllavën dhe shërbetin….

Autori: Gazeta inFokus 13:08 | 12 May 2021

Në prangat e policisë së Prizrenit kanë përfunduar burrë e grua pasi kanë ushtruar dhunë f izike dhe psikologjike ndaj kunatës së tyre.

Shtetasit B.K dhe L.K përkatësisht 49 dhe 44 vj eç, banues në fshatin Medveci kanë dhu nuar në banesë shtetasen E.K, 32 vjeç gjithashtu banuese në fshatin Medvec.

Motivet e ngjarjes nuk dihen ende. Por thuhet se E.K ua përqeshi bakllavën dhe shërbetin i cili ishte bërë krejt Sheqer.

Të tjera