Lajme

Kryeministri Hoti prezanton kabinetin e tij, ka disa fjalë për ta

Autori: Gazeta inFokus 23:25 | 14 October 2020

Avdullah Hoti ka prezantuar kabinetin e tij.

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ia ka kushtuar një postim në Facebook stafit të tij.

Për të cilët thotë se i gjen në zyrë në mëngjes dhe i lë deri në mbrëmje.

Ai shton se është mirënjohës ndaj tyre për durimin që kanë karshi kërkesave të panumërta të tij.

Të tjera