Rozë

Kourtney Kardashian Lakuriq

Autori: Gazeta inFokus 16:20 | 15 May 2017

Kourtney Kardashian nuk rresht kurrë së na surprizuari.

Bukuroshja në ditën dedikuar nënave ka postuar një foto nudo në Instagram dhe për të gjithë ndjekësit ka shkruar “Nëna natyrë”.

Nëna e 3 fëmijëve vetëm disa ditë më parë shijoi pushimet në Meksiko dhe postoi disa imazhe sensuale ku tregonte të gjitha format e saj trupore. Kohët e fundit 38-vjeçarja është akuzuar për përdorimin e Photoshop.

Ajka e ajkave e super javës sportive në Artmotion me El Clasico

Të tjera