Rozë

Kourney Kardashian realizon set fotografik tërësisht lakuriq (Foto, +18)

Autori: Gazeta inFokus 11:28 | 13 May 2017

Kourtney Kardashian ka publikuar disa fotografi teksa shfaqet tërësisht lakuriq.

Bukuroshja e cila është nën e tre fëmijëve ka shfaqur linjat tejet seksi në një pishinë.

Në fakt, 38-vjeçarja ka realizuar një set fotografik për projektin e radhës, transmeton Telegrafi.

Ndryshe, Kardashian javë më parë është ndarë prej të dashurit Scott Disick.

Kujtojmë se të njëjtën gjë e kishte bërë edhe motra e Kourtneyt, Kimi, e cila gjë kishte bërë bujë të madhe në mediat botërore dhe rrjetet sociale.

Barazo faturën në Meridian Express dhe dhuro për fëmijët SOS Fshatrave

Të tjera