Sport

Kosova U21 – Izrael U21, formacionet zyrtare

Autori: Gazeta inFokus 12:16 | 21 November 2023

Kosova U21 e zhvillon sot ndeshjen e radhës që zhvillohet në stadiumin “Zahir Pajaziti” në Podujevë, në orën 13:00.

‘Dardanët’ do të përballen me Kombëtaren e Izraelit U21 dhe për shkaqe sigurie kjo ndeshje do të zhvillohet pa praninë e tifozëve.

Dueli Kosovë – Izrael i takon Grupit D të kualifikimit për “Euro 2025”. Aktualisht Kosova U21 ka një fitore, dy barazime dhe dy humbje.

-Advertisement-

Kosova U21 është e katërta në grup me pesë pikë nga pesë ndeshje. Izraeli ka dy ndeshje të luajtura pa pikë dhe është në vendin e fundit.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Intervistë: Dr. Gorazd Konjanovski – Klinika Zhan Mitrev ka luajtur një rol kyç në vendosjen e themeleve në kardiokirurgji dhe…

Të tjera