Rozë

Klea dhe Elgiti kurorëzohen këtë fundjavë, ja ku do të mbahet dasma

Autori: Gazeta inFokus 20:04 | 03 June 2023

Moderatorja Klea Huta dhe këngëtari Elgit Doda po bëhen zyrtarisht burrë dhe grua.

Çifti do e kurorëzojnë dashurinë e tyre shumë vjeçare ditën e nesërme, e diele.

Bëhet me dije se dyshja ka zgjedhur Livadhin në Jug të Shqipërisë për ti thënë ‘Po’ njëri-tjetrit në prani të familjarëve dhe miqve të tyre të ngushtë.

Kujtojmë se, çifti kanë vite që bashkëjetojnë teksa lanë edhe një djalë bashkë, Krid, dy vjeç.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

20 mijë qytetarë të Gjakovës bëhen me rrjet të ri

Të tjera