Fun & Video

Kjo është vajza e bërë nga “qelqi” (Video)

Autori: Gazeta inFokus 16:50 | 26 April 2017

Zoe Lush ka një gjendje të çuditshme, që do të thotë se kockat e saj ‘qëndrojnë në erë’.

Zoe ka thyer kocka të shumta të trupit derisa ka qenë ende pa lindur, gjatë lindjes ka thyer klavikulën, kurse para ditëlindjes së parë, i janë thyer edhe 100 kocka të tjera, transmeton lajmi.net

Tani, Zoe e cila është gjashtë vjeçare, ka të thyer pothajse të gjitha kockat në trupin e saj.

-Advertisement-

Ajo jeton me nënën, babain dhe vëllain e saj në plazhin Huntington të Kalifornisë. Shikoni videon për t’u njohur më detajisht me të.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera