Rozë

Kjo bukuroshe është nëna e Efit, duket më e re se e bija

Autori: Gazeta inFokus 21:41 | 21 April 2024

Efi Dhedhes është një nga ish pjesmarrset e “Përputhen”, që ja panë hajrin përfshirjes në këtë program.

Efi, pas përfundimit të “Përputhen” ishte mjaftë prezente në televizion, e madje u bë pjesë edhe e “Big Brother VIP Albania”.

Siç dihet, bukuroshja shkoj deri në finale dhe pas përfundimit të shout real nuk arriti të zë një vend në televizion, shkruan “Kososovarja”.

-Advertisement-

Gjithsesi, nga Efi shohim mjaftë përditë në rrjete sociale, e tani na ka njoftuar edhe me të ëmën, Manjolen.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Çka do të thotë të gatuash shqip?

Të tjera