Rozë

Kim ua sheh sherrin të pasmeve plot celulit, humb 100 mijë ndjekës (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 11:13 | 28 April 2017

Bukuroshja Kim Kardashian këto ditë ka qenë shumë e përfolur për shkak të celulitit të saj.

Por si duket këtë herë Kim ua sheh sherrin të pasmeve të saj, transmeton Gazeta Express.

Kim është e famshmja e pestë me radhë më e ndjekura në Instagram, pas Ariana Grande, Beyonce, Taylor Sëift dhe Selena Gomez.

-Advertisement-

Por fotot e saj të fundit të shëmturara në bikini, mund t’i kushtojë asaj  duke humbur 100 mijë ndjekës në rrjetin social Instagram.

Shumë fansa të saj pretendojnë  se këto fotografi të fundit janë dëshmi se 36 vjeçarja Kim ka përdorur në imazhet e saj fotoshop për shumë vjet me radhë.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Intervistë: Dr. Gorazd Konjanovski – Klinika Zhan Mitrev ka luajtur një rol kyç në vendosjen e themeleve në kardiokirurgji dhe…

Të tjera