Rozë

Këta janë dy VIP’at a vetëm që Fero i ndjek në Instagram

Autori: Gazeta inFokus 22:15 | 22 April 2024

Ish-reperi Fero, ka disa muaj që ka hequr dorë nga muzika. Ai gjatë kësaj kohe i është përkushtuar fesë islame.

Fero tanimë ndjek vetëm 21 persona në rrjetin e tij social Instagram.

Ku prej tyre puthuajse janë hoxhollarë dhe persona që i takojnë fesë islame.

-Advertisement-

Mirëpo në mesin e 21 ndjekësve, dy “VIP’at që Fero ndjek janë, reperi Getinjo dhe boksieri Robin Krasniqi

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Afati i fundit për regjistrime në programin MSc. Data Science & Analytics në UNI – Universum International College – Powered…

Të tjera