Rozë

Kaq shumë e ka ndryshuar shtatzënia Beyoncen (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 16:21 | 25 April 2017

Këngëtarja e njohur me famë botërore Beyonce është në muajt e fundit të shtatzënisë.

Beyoncen e ka ndryshuar kaq shumë shtatzënia.

Ajo dhe bashkëshorti i saj Jay Z dëshirojnë të vendosen në Kaliforni dhe të bëhen gati për ardhjen e binjakëve.

Se si duket ajo shikoni footgrafitë më poshtë.

Kërci i dëmtuar i kyçeve: Qysh riparohet me metoda bashkëkohore?

Të tjera