Lajme

Kanos viktimën nga Fushë Kosova, policia merr masa

Autori: Gazeta inFokus 09:06 | 04 June 2022

Një person ka kanosur një tjetër përmes telefonit, në rrugën 28 nëntori në Fushë Kosovë.

Policia ka marrë veprimet e nevojshme në këtë rast dhe personin që ka kanosur viktimën nëpërmjet telefonit e ka dërguar në mbajtje për 48 orë, shkruan Gazeta Infokus.

Rasti vazhdon të hetohet edhe më tutje nga organet e rendit.

“Raportohet se i dyshuari mashkull kosovar përmes telefonit ka kanosur viktimën mashkull kosovar. I dyshuari është arrestuar, i njëjti me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje për 48 orë. Rasti nën hetime”, thuhet në raportin e policisë./Gazeta Infokus/

Të tjera