Rozë

Kampionia e notit ruan formën me pompa toke në karantinë, çudit me fotot nga plazhi

Autori: Gazeta inFokus 08:40 | 27 March 2020

Kampionia botërore e notit Julia Efimova është e bllouar në shtëpi si milina njerëz të tjerë në kohë epidemie, por tregon se po përpiqet të qëndrojë në formë sportive.

Gjashtë herë kampionia e stilit bretkosë Efimova, është aktualisht në Kaliforni duke u stërvitur për Olimpiadën e verës edhe pse shumë atletë ende nuk e dinë nëse do të zhvillohet apo jo kampionati i Tokios.

Bukuroshja ruse po ndjek këshillat duke qëndruar në shtëpi ndërsa poston në rrjetet sociale stërvitjen në bikini dhe sfidon miqtë e saj të bëjnë të njëjtën gjë.

Ditët e fundit ajo ka gëzuar ushtrinë e 162,000 fansave me foto thuajse të zhveshura nga plazhi dhe pamje të tjera profesionale nga vendndodhje ekzotike.

Të tjera