Rozë

Juristja shqiptare “çmend” fansat me videon “hot”, e gjitha zhveshur në vaskë

Autori: Gazeta inFokus 09:56 | 15 October 2020

Redona Koçi konsiderohet nga jo pak njerëz si shqiptarja me të pasmet më seksi aktualisht.

Ajo tashmë ka marrë epitetin e “juristes më seksi shqiptare”, pasi bukuroshja ka përfunduar studimet e juridikut.

Por më shumë se për profesionin, Redona njihet edhe për format e saj bombastike dhe fotografitë mjaft tërheqëse, që poston vazhdimisht në rrjetet sociale.

Ajo së fundmi ka publikuar një video ku shihet lakuriq e shtrirë në një vaskë, e cila është e mbushur me ujë dhe e mbuluar me shumë petale trëndafili.

Koçi dukej mjaft seksi, teksa bënte lëvizje joshëse dhe provokuese nën ritmin e këngës “Everything I Wanted” të Billie Wilish.

Ndërkohë në një moment ndërsa bënte lëvizjet joshëse, juristja seksi nxori nga uji gjoksin e saj bombastik që e mbulonte me duar, duke mos lënë vend për imagjinatën.

Më poshtë video-ja:

View this post on Instagram

🥀

A post shared by Ree ♒️ ✨ Snap 👻 Redona (@redona_koci) on

Të tjera