Rozë

Jeta e Vesa Vllasaliut, brenda apartamentit luksoz të saj

Autori: Gazeta inFokus 22:46 | 21 April 2024

Ish-banorja e Big Brother VIP Kosova, Vesa Vllasaliu ka qenë një ndër banoret më të komentuara të këtij edicioni.

Ajo njihet për jetën e saj luksoze që bën dhe së fundmi solli pamjet e para brenda apartamentit të saj luksoz të cilin e posedon në Prishtinë.

Vesa tha se ndjekësit e saj kishin kërkuar që moti të dinin se si duket apartamenti i saj nga brenda, dhe tani më në fund e zbuloi përmes një vlogu në YouTube.

-Advertisement-

Apartamentin të cilin e posedon ish-banorja e BBVK-s është një duplex (me dy kate) ku në njërin prej kateve ka kuzhinën dhe dhomën e ndenjës derisa në katin tjetër dhomën e fjetjes dhe disa dhoma të tjera.

Përmes vlogut të saj, Vesa tregoi në detaje se si duket banesa e saj luksoze. /Telegrafi/

VIDEO

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
MYZHDE për krejt!

Të tjera