Rozë

Jehona Dreshaj tregon gjoksin e saj bombastik në paraqitjen e fundit (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 14:40 | 30 September 2017

Këngëtarja dhe modelja e njohur shiptare, Afërdita Dreshaj publikon shpesh fotografi bashkë me motrën e saj Jehonën.


Kjo e fundit njihet për pamjen e saj tejet joshëse, shkruan Gazeta Blic

Së fundi,  Aferdita ka postuar një video në të cilën shihet bashkë me të dashurin dhe motrën. Jehona si duket nuk e kishte aspak problem të ftohtit, perderisa paraqitet mjaft e ekspozuar.

-Advertisement-

Bukuroshja në pamjet në Instagram bën lëvizje provokuese duke nxjerrë gjuhën, por padyshim që vëmendja ishte tek gjoksi i saj.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Po, Po 31 Vetura Dacia Logan shpërblim për konsumator nga ETC

Të tjera