Auto&Tech

Japonezët ‘shfrenojnë’ fantazinë me modelet e makinave (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 10:33 | 28 October 2017

okio Motor Show, është spektakti më i madh i prezantimit të modeleve më të reja të makinave dhe dizajneve të konceptuara për të ardhmen.

Eventi fillon mëngjesin e sotëm në kryeqytetin japonez dhe do të qëndrojë i hapur deri më datë 5 nëntor, ndërsa pritet të vizitohet nga miliona njerëz.

Publiku do të njihet me modelet më të mira dhe ato më të ‘çmendura’ të makinave, në të cilat prodhuesit japonezë kanë ‘shfrenuar’ fantazinë e tyre.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
BKT Kosova dhe Komiteti Olimpik i Kosovës nënshkruajnë vazhdimin e marrëveshjes së sponsorizimit për periudhë 10-vjeçare

Të tjera