Sport

James zgjedh ekipin e ri (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 09:46 | 26 April 2017

James Rodriguez pritet që karrierën ta vazhdojë në Premierligë

Real Madridi dhe James Rodriguez pritet të ndahen pas përfundimit të këtij sezoni. Kolumbiani pritet të gjejë një ekip të ri pasi nuk po gjen hapësirë në formacionin e Zinedine Zidanes.

Sipas Don Balon, ish-anëtari i Monacos dhe Portos dëshiron të transferohet te Manchester United, përcjell Express.

-Advertisement-

Ai ka oferta edhe nga shumë ekipe tjera, por si duket dëshiron të punojë me Jose Mouinhon. Ky i fundi nga Real Madridi po synon ta transferoj edhe Alvaro Moratan.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
Thyhet REKORDI I ZBRITJEVE!

Të tjera