Auto&Tech

Ja si vidhen makinat luksoze për 5 sekonda (Video)

Autori: Gazeta inFokus 21:52 | 29 April 2017

Një video e publikuar nga “Daily Mail” tregon se si hajdutët e sotëm vjedhin makinat luksoze për vetëm 5 sekonda.

Sekreti qëndron te një pajisje elektronike, e cila fshihet në një çantë. Ajo neutralizon sinjalin e mjetit dhe bën të mundur hapjen e menjëhershme të derës. Për me tepër ndiqni videon.

Ofertë marramendëse nga Sharr Travel, me 75 euro vizitoni Vlorën, Tiranën e Beratin

Të tjera