Lajme

Ja çka thotë kunata për lirimin e Ramushit (Foto)

Autori: Gazeta inFokus 10:13 | 27 April 2017

Jo vetëm kunata, e cila iu gëzua këtij fakti për lirimin e Ramush Haradinajt, i cili u mbajt në paraburgim në Colmar të Francës për rreth katër muaj, shkruan Kosovarja.

Sot pa dyshim qe është një festë e madhe për familjen dhe të gjithë mbështetësit e Ramush Haradinajt. Lola i uron mirëseardhje kunatit dhe liderit të Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
E treta e verteta, shpallet fituesi I trete I Lojes Shperblyese se Artmotion?

Të tjera