Rozë

Ish banorja e BBVK merr vëmendjen me fotot e fundit

Autori: Gazeta inFokus 17:27 | 03 March 2024

Ish-konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Santiana Maloku ka kthyer kokat nga ajo me fotot e fundit.

Ajo është shfaqur sensuale dhe plot stil.

Me një fustan të zi të shkurtër, të kombinuar me një palë syze dhe taka të larta, ajo dukej mahntise.

-Advertisement-

Përndryshe, Santiana ka paralajmëruar se së shpejti do ta shohim në një projekt të ri.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI

Të tjera