Lajme

Identifikohet personi që sulmoi deputeten Radmilla Sheqerinska

Autori: Gazeta inFokus 18:12 | 28 April 2017

Qytetarë të ndryshëm të vendit kanë arritur që të identifikojnë shumë nga personat që kanë marrë pjesë mbrëmë në sulmin ndaj Kuvendit të Maqedonisë ku janë dhunuar gazetarë e deputetë të shumicës parlamentare, përcjell Telegrafi Maqedoni.

PlusInfo bën të ditur se personi i cili tërhoqi për flokësh deputeten, njiherit nënkryetare e LSDM-së, Radmilla Sheqerinska, është Dimitar Pecov nga Strumica.

-Advertisement-Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Storie Suksesi – Studentët e Kolegjit Universum fitues të garës Mobile Hackathon App

Të tjera