Lajme

I “hakohet” llogaria një biznesi, në Fushë Kosovë

Autori: Gazeta inFokus 10:40 | 18 November 2020

Në mëngjesin e ditës se djeshme, një person nga fshati Bresje i Fushë Kosovës, ka raportuar se dikush  është futur në llogarinë bankare, shkruan Gazeta inFokus.

Ankuesi derisa ka tentuar të bëjë një transferim parash në llogarinë e një firme tjetër e ka vërejtur se ka pasur ndërhyrje në numrin e llogarisë dhe nuk e ka bërë transferin.

Për këtë ngjarje është njoftuar Njësiti i Krimeve Kibernetike. /Gazeta inFokus/

Të tjera