Sport

Hungaria kalon në epërsi ndaj Francës me një gol fantastik

Autori: Gazeta inFokus 15:54 | 19 June 2021

Hungaria ka kaluar në epërsi ndaj Francës me një gol fantastik të shënuar nga Attila Fiola në minutën e 47 të ndeshjes, shkruan Gazeta Infokus.

Gjatë gjithë ndeshjes nga të dyja skuadrat ka pasur raste të shumta dhe lojë spektakolare.

Pjesa e parë është mbyllur me epërsinë e Hungarisë, me rezultat 1:0./Gazeta Infokus/

Të tjera