Rozë

Harrojeni pak politikën – kënaqni sytë me fotot e kësaj loçke

Autori: Gazeta inFokus 20:12 | 11 May 2017

Ajo është shumë e bukur dhe shumë joshëse – prandaj edhe është shumë e popullarizuar në Instagram.

Jasmine Waltz ndiqet nga mbi 230 mijë njerëz në llogarinë e saj në rrjetin social.

Modelja seksi publikon shumë fotografi në Instagram – ku duket shumë seksi, sidomos me bikini e të brendshme.

Etiketa:
Artmotion platforma më e pasur sportive në shqiptari

Të tjera