Rozë

Harrojeni Afërdita Dreshajn, motra e saj ju çmend me gjoksin bombastik (FOTO)

Autori: Gazeta inFokus 17:37 | 05 January 2018

Afërdita Dreshaj është e njohur tashmë si këngëtare për të gjithë ne.

Për publikun e gjerë u bë e famshme që nga lidhja e saj me këngëtarin Shpat Kasapi, lidhje kjo që zgjati disa vite.

E së fundmi ka pak kohë kur pranoi propozimin e martesës nga Hokeisti çek, Afërdita dhe Jakub Kindl ka kohë që janë bashkë dhe bazuar në fotot e publikuara shihej se dyshja ishin shumë të lumtur me njëri-tjetrin.

-Advertisement-

Por, përveç kësaj Afërdita ka një motër e cila së fundmi ka rrëmbyer syrin e mediave për format bombastike që ka , e më poshtë Gazeta Blic ju sjellë disa imazhe ‘hot’ të saj.

Ndonëse nuk ka ndonjë profesion, Jehona Dreshaj komentohet falë linjave trupore që posedon ku do i kenë zili shumë vajza të tjera.

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Presidenti i UNI z. Alejtin Berisha, folës mbi temën “Women’s Role in Artificial Intelligence Development” në DOKUTECH, edicioni i 11-të

Të tjera