Lajme

Hapet spektakli Big Brother VIP Kosova

Autori: Gazeta inFokus 21:12 | 05 December 2022

Spektakli gjigant Big Brother VIP Kosova ka nisur transmetimin ekskluzivisht në ekranet e Klan Kosova dhe ArtMotion me nikoqirët Alaudin Hamiti e Jonida Vokshi.

Bëhuni gati për një natë të gjatë e më përplot surpriza që do të ju dhurojë spektakli i sontëm i këtij formati televiziv, që në vendin tonë nisi për herë të parë.

E premtja me zbritje të mëdha në ETC

Të tjera