Rozë

Getinjo dhe Vivien nuk fshihen më, postojnë fotografi së bashku

Autori: Gazeta inFokus 18:00 | 02 June 2023

Dyshja Getinjo dhe Vivien kanë konfirmuan ribashkimin, shkruan ”Kosovarja”.


Dyshja kanë pozuar së bashku teksa janë duke e kaluar ditën me eksperiencë të re së bashku.

Ndërkohë, ka disa ditë që Vivien gjendet në Ferizaj, tek shtëpia e artistit dhe prindërve të tij.

Teksa sot, ajo është parë bashkë me ‘vjehrrën’ rrugëve të qytetit.Anëtarësohu në grupin e Infokus në Viber: GAZETA INFOKUS – VIBER – ANTARËSOHU

Dhe në grupin e Infokus në Facebook: GAZETA INFOKUS – FACEBOOK – ANTARËSOHU

Rritje e frikshme e kërkesave për kompensim të dëmeve të lehta

Të tjera