Rozë

Georgina bën ‘twerk’ me trëndafil në dorë – Vërshojnë pëlqimet në Instagram

Autori: Gazeta inFokus 17:33 | 30 November 2020

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina ka tërhequr vëmendjen me videon e fundit që ka publikuar në rrjetet sociale.

Modelja spanjolle ka publikuar një video në Instagram teksa po bën ‘twerk’ me trëndafil në dorë. Ajo ka marrë jo pak, por 8 milion pëlqime.

Pas lidhjes së saj me Ronaldon është bërë mjaft e njohur dhe shpesh përflitet për format trupore të përsosura.

Të tjera