Rozë

Gara shpejtësie me lamborghini në Tiranë, gjobitet reperi Don Xhoni

Autori: Gazeta inFokus 11:24 | 19 May 2024

Reperi i njohur Don Xhoni është gjobitur me 40 mijë lekë të reja, ndërsa ka qenë duke bërë gara shpejtësie me një mjet luksoz, lamborghini ngjyrë portokalli.

Ka qenë vetë reperi ai që ka postuar edhe një video në Instagram me lamborghinin portokalli.

-Advertisement-

Subscribe në YouTube: GAZETA INFOKUSI
Etiketa:
EURO 2024 dhe Serie A, dy ekskluzivitetet absolute të Artmotion këtë vit

Të tjera